Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Prawa ręka w mundurze strażnika miejskiego naklejająca plaster w miejscu iniekcji osobie zaszczepionej.

W środę na Pradze-Południe odbyły się kolejne szczepienia przeciw COVID-19 przygotowane przez miasto dla osób w kryzysie bezdomności. Chętni otrzymali jednodawkowy preparat firmy Johnson & Johnson.

W środę 7 lipca placówka prowadzona przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, przy ulicy Grochowskiej 111/113, była licznie odwiedzana przez osoby w kryzysie bezdomności, które w trosce o własne zdrowie przyjęły szczepionkę przeciw COVID-19.
Szczepienia odbyły się przy współudziale pracowników przychodni Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer oraz strażników miejskich, którzy pomagali przy wypełnianiu ankiet kwalifikacyjnych i dbali o bezpieczeństwo osób, które zgłosiły się do szczepienia. Ratownicy medyczni w mundurach także pomagali podczas szczepień, zakładając opatrunki osobom zaszczepionym.

  • 2021_07_szczepienia_praga_01
  • 2021_07_szczepienia_praga_02
  • 2021_07_szczepienia_praga_03
  • 2021_07_szczepienia_praga_04
  • 2021_07_szczepienia_praga_05
  • 2021_07_szczepienia_praga_06

 

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy