Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Stojące na poboczu jezdni czarne BMW należące do ujętego mężczyzny.Niestety nadal są kierowcy, którzy w wyniku łamania przepisów ruchu drogowego tracą uprawnienia do prowadzenia pojazdów, ale nie stosują się do wyroków sądu. Konsekwencje takiego lekceważenia prawa są surowe. Przekona się o tym pewien młody mieszkaniec Ząbek, który mimo zakazu prowadził auto na Pradze Południe.

Wspólny patrol straży miejskiej i policji zauważył na ulicy Chłopickiego samochód marki BMW, który wykonał niebezpieczny manewr. Auto zatrzymano do kontroli. Podczas legitymowania ustalono, że kierowcą jest 27-letni mieszkaniec Ząbek. Dane mężczyzny sprawdzono w policyjnej bazie. Funkcjonariusze ustalili, że przed niespełna rokiem sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres dwóch lat. Mężczyzna został przewieziony do komendy rejonowej policji. Auto przekazano wskazanej przez niego osobie. Kierowca odpowie za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Stojące na poboczu jezdni czarne BMW należące do ujętego mężczyzny.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy