Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski trzymający w ręce torebkę z białym proszkiem- zdjęcie ilustracyjneSpotkali się o świcie w parku na Pradze Południe. Pili piwo, a jeden z nich miał przy sobie narkotyki. Poranne spotkanie przerwali im strażnicy miejscy.

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego cyklicznie kontrolują park Skaryszewski. 24 czerwca około godziny 4.20 zauważyli przy ulicy Zielenieckiej pięciu młodych mężczyzn spożywających piwo. Gdy ci spostrzegli, że mundurowi zbliżają się, jeden z nich nerwowo rzucił coś na trawę. Funkcjonariuszka odnalazła w niej zawiniątko zawierające biały proszek. Mężczyźni zostali wylegitymowani. Podejrzewając, że zawiniątko może zawierać narkotyki, funkcjonariusze wezwali patrol policji. Właściciel znaleziska został przewieziony do komendy rejonowej policji. Tam zbadano biały proszek testerem narkotykowym, który wskazał, że jest to mefedron. Mężczyzna został zatrzymany. Dalsze czynności w tej sprawie będzie prowadziła policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy