Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski stojący przy dziurze na ulicy WalecznychNa jednej z ulic Pragi Południe 29 maja zapadła się jezdnia. Wyrwę zauważył przechodzień. Zagrożenie zgłosił strażnikom miejskim.

Jeden z przechodniów, który przed godziną 10 szedł ulicą Walecznych zauważył, że w jezdni jest sporej wielkości dziura. O swoim odkryciu natychmiast powiadomił straż miejską. Wysłany na miejsce patrol stwierdził, że zapadlisko ma wymiary ok. 80 cm, ale wewnątrz kryła się spora niespodzianka. Choć z zewnątrz jezdnia nie wydawała się mocno uszkodzona, to wewnątrz zapadlisko wyglądało bardziej imponująco. Starszy inspektor Piotr Pomarański z VII Oddziału Terenowego stwierdził, że musiało dojść do podmycia gruntu pod nawierzchnią jezdni na długości ponad 2 metrów. Informację o zagrożeniu niezwłocznie przekazano służbom technicznym. Do ich przyjazdu strażnicy miejscy zabezpieczali wyrwę, by nie wpadł do niej jakiś pojazd. Na szczęście ruch na tej ulicy jest niewielki. Już po 20 minutach przybyły służby, które niezwłocznie przystąpiły do naprawy nawierzchni. Ulicą można już poruszać się bezpiecznie.
Film pokazujący dziurę w jezdni można zobaczyć na naszym profilu twitterowym.

  • 2021_05_walecznych_dziura_01
  • 2021_05_walecznych_dziura_02
  • 2021_05_walecznych_dziura_03
  • 2021_05_walecznych_dziura_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy