Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy w radiowozieChory mężczyzna wyszedł rankiem 30 maja z domu na Pradze Południe. Jego najbliżsi zgłosili zaginięcie policji. Mężczyznę błyskawicznie odnaleźli strażnicy miejscy.

Kilka minut po godzinie 9 rano strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego odebrali przez radio komunikat o zaginięciu 68-letniego mieszkańca Grochowa. Mężczyzna wyszedł z domu w pidżamie i kapciach. Patrole udały się na poszukiwania. Czas odgrywał w nich bardzo ważną rolę ponieważ było dość chłodno i wietrznie. Zaledwie 20 minut po podaniu komunikatu jedna z załóg zauważyła odpowiadającego rysopisowi człowieka, który siedział na przystanku autobusowym przy placu Szembeka. Funkcjonariusze podeszli do mężczyzny i zapytali, co robi w tym miejscu. Był zdezorientowany, nie wiedział, gdzie jest, jak się tam znalazł, ani dokąd zamierza się udać. Gdy podał swoje dane, strażnicy upewnili się, że jest osobą poszukiwaną komunikatem. Mężczyznę przewieziono do miejsca zamieszkania i przekazano najbliższym.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy