Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski przy uszkodzonym urządzeniu na placu zabawDo strażników miejskich patrolujących ulicę Okulickiego podbiegły dzieci, które bawiły się na pobliskim placu zabaw. „Tam jest zepsuta kładka i nie możemy po niej chodzić” – poinformowały funkcjonariuszy.

Na początku tygodnia funkcjonariusz kontrolowali podwórka na terenie Pragi Południe. W pewnym momencie podbiegły do strażników dzieci, które z dużym przejęciem poinformowały, że na placu zabaw jest uszkodzone jedno z urządzeń i nie można się bawić. Strażnicy poszli sprawdzić, co się stało. Okazało się, że została uszkodzona ruchoma kładka, a korzystanie z niej mogło doprowadzić do nieszczęścia. Funkcjonariusze zabezpieczyli wejście na niebezpieczne miejsce i niezwłocznie przekazali tę informację do zarządcy terenu. Podziękowali także dzieciom za czujność oraz pochwalili za to, że nie wchodziły na popsute urządzenie. Kiedy następnego dnia ci sami funkcjonariusze kontrolowali plac, kładka była już naprawiona. Na uwagę w tym zdarzeniu zasługuje reakcja dzieci, które wiedziały, jak się zachować.

  • 2021_04_uszkodzony_plac_zabaw_01
  • 2021_04_uszkodzony_plac_zabaw_02
  • 2021_04_uszkodzony_plac_zabaw_03
  • 2021_04_uszkodzony_plac_zabaw_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy