Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy w tramwajuStrażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego, którzy późnym wieczorem 2 maja patrolowali Gocławek, zauważyli kobietę, która spała w tramwaju stojącym na pętli. W trakcie interwencji okazało się, że była poszukiwana.

Jednym z zadań, które regularnie wykonują strażnicy miejscy, są kontrole w środkach komunikacji publicznej. Dochodziła godzina 23, gdy patrol straży miejskiej prowadził kontrolę na pętli Gocławek. Przechodzący obok wagonów tramwaju linii 6 funkcjonariusze zauważyli, że na jednym z foteli znajduje się kobieta, która wyglądała, jakby straciła przytomność. Tym razem powodem utraty świadomości okazał się nadmiar alkoholu przez nią spożytego. Musiała wypić naprawdę sporo, gdyż długo nie można jej było dobudzić. W obawie o życie kobiety strażnicy wezwali pogotowie. Dopiero ratownikom udało się ją ocucić. Mimo tego funkcjonariusze nie mogli ustalić tożsamości kobiety. Wezwano patrol policji, który zdecydował o przewiezieniu jej do komendy rejonowej. Tam ustalono, że 33-latka jest poszukiwana. Choć noc spędzi w Stołecznym Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych, to opuści go dopiero po ponownym spotkaniu z policjantami.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy