Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski obok rozbitego o drzewo samochodu. W tle karetka pogotowia.Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego, którzy późnym wieczorem 29 marca patrolowali Pragę Południe zauważyli renault clio, które jadąc ulicą Grochowską przejechało przez pas rozdzielający jezdnie i prawym bokiem uderzyło w rosnące przy drodze drzewo.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia podeszli do rozbitego auta by zorientować się czy ktoś potrzebuje pomocy. Wewnątrz był zszokowany kierowca, mieszkaniec jednej z podwarszawskich miejscowości. Zapytany czy coś mu dolega powiedział, że odczuwa silny ból nogi. Strażnicy stwierdzili, że w wyniku wypadku 36 letni mężczyzna doznał otwartego złamania kości strzałkowej. Wezwano pogotowie ratunkowe i policję. Oczekując na przyjazd służb funkcjonariusze usztywnili nogę, a krwawiącą ranę opatrzyli wykorzystując środki opatrunkowe z apteczki służbowej. Patrol policji, który przyjechał na miejsce zbadał trzeźwość kierowcy i stwierdził 0,24 promila alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu. Ponieważ rana była poważna, pogotowie ratunkowe zabrało 36-latka do szpitala. Okoliczności wypadku zbadają policjanci.

  • 2021_03_kraksa_01
  • 2021_03_kraksa_02
  • 2021_03_kraksa_03
  • 2021_03_kraksa_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy