Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski przy radiowozie zabezpieczający miejsce zdarzeniaStrażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego w patrolu szkolnym kontrolowali placówki oświatowo-wychowawcze na terenie Witolina. Tuż przed godziną 15, gdy sprawdzano teren szkoły podstawowej przy ul. Tarnowieckiej, do strażników podeszły nauczycielka i dyrektor szkoły i poinformowały, że przed chwilą otrzymały maila o podłożonym w placówce ładunku wybuchowym.

Z informacji mailowej wynikało, że ładunek miał się znajdować w plecaku jednego z dzieci. Strażnicy natychmiast przekazali tę informację swoim zwierzchnikom. Wezwano odpowiednie służby. Nie tracąc czasu, funkcjonariusze zajęli się ewakuacją młodzieży grającej na boisku w piłkę nożną. Młodych ludzi skierowano do pobliskiej szkoły przy ul. Osieckiej. Przedszkolaki zostały ewakuowane na teren pobliskiego placu zabaw. Do zakończenia czynności policyjnych strażnicy zabezpieczali teren przed dostępem osób niepowołanych.

  • 2021_03_alarm_bombowy_01
  • 2021_03_alarm_bombowy_02
  • 2021_03_alarm_bombowy_03
  • 2021_03_alarm_bombowy_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy