Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz przy ofierze pobiciaWczesnym popołudniem 28 stycznia doszło do pobicia w parku Skaryszewskim. Poszkodowany powiadomił Straż Miejską. Sprawca został ujęty.

Gdy brakuje silnych argumentów, pojawiają się, niestety, argumenty siły. Kilka minut przed godziną 14 w czwartek, w okolicach wodospadu, 40-letni mężczyzna został uderzony pięścią w twarz przez pewnego 27-latka. W efekcie agresji ofiara upadła na ziemię, niszcząc drogie okulary korekcyjne. Sprawca z towarzyszącą mu kobietą zaczął oddalać się w stronę ronda Waszyngtona. O zdarzeniu powiadomiony został patrol Straży Miejskiej, który znajdował się w pobliżu. Sprawca agresji został rozpoznany dzięki rysopisowi podanemu przez poszkodowanego. Strażnicy ujęli agresora i przekazali wezwanemu patrolowi policji. Do funkcjonariuszy zgłosił także się świadek, który widział całe zajście. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci.

  • 2021_01_pobicie_skaryszewski_01
  • 2021_01_pobicie_skaryszewski_02
  • 2021_01_pobicie_skaryszewski_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy