Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdewastowany przystanek tramwajowy przy SkaryszewskiejMinęła godzina 8 rano w sobotę, gdy strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o dewastacji przystanku tramwajowego przy Teatrze Powszechnym na Pradze Południe. Nietrzeźwy sprawca został ujęty i przekazany policji. Był poszukiwany.

Niektórzy ludzie mają wrodzoną skłonność do pakowania się w kłopoty. Należy do nich 21 letni mężczyzna, który rankiem 19 grudnia, z nieznanych nawet sobie powodów, zdewastował przystanek tramwajowy przy ulicy Skaryszewskiej. Zdarzenie to obserwował i zarejestrował operator monitoringu miejskiego. Rysopis osoby został przekazany interweniującej załodze straży miejskiej. Chuligan próbował oddalić się z miejsca zdarzenia, przeszedł kilkadziesiąt metrów, po czym został ujęty. Na miejsce interwencji wezwano patrol policji i pracownika Tramwajów Warszawskich, aby wycenił wysokość strat. Ujęty przez strażników mężczyzna został przewieziony do komendy rejonowej policji. Tam okazało się, że jest poszukiwany do odbycia wyroku w zakładzie karnym.

  • 2020_12_przystanek_skaryszewska_01
  • 2020_12_przystanek_skaryszewska_02
  • 2020_12_przystanek_skaryszewska_03
  • 2020_12_przystanek_skaryszewska_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy