Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 12 wypadek uwagaKierowca BMW uszkodził cztery samochody zaparkowane na Grochowie. Gdy strażnicy miejscy podjęli interwencję ,mężczyzna stwierdził, że nie wie, jak doszło do kolizji.

W czwartek 3 listopada strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego patrolowali Pragę Południe. Około godziny 15, gdy jechali ulicą Siennicką, zobaczyli stojące na skrzyżowaniu z Kobielską auto marki BMW. Pojazd był uszkodzony, a przy nim zauważono nerwowo zachowującego się młodego mężczyznę. Jak ustalili funkcjonariusze, pochodzący z Sarnak 25-latek był kierowcą rozbitego samochodu. Chwilę wcześniej, podczas jazdy Kobielską, uszkodził cztery zaparkowane wzdłuż ulicy pojazdy – dwa ople, volkswagena i fiata. Strażnicy miejscy upewnili się, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy medycznej, a potem zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wezwali patrol policji i straż pożarną. Poprosili też kierowcę o dokumenty. W odpowiedzi usłyszeli, że w zamieszaniu spowodowanym kolizją ktoś… ukradł mu z auta plecak, w którym były wszystkie dokumenty. Mężczyzna podał rysopis prawdopodobnego sprawcy. Strażnicy powiadomili o tym inne załogi znajdujące się w tym rejonie. Podjęto poszukiwania potencjalnego złodzieja, który miał uciec w stronę ulicy Wiatracznej. Niestety, pomimo zaangażowania innych patroli, nie został odnaleziony. Sprawę kolizji przekazano patrolowi policji. Kierującego BMW przebadano na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu – był trzeźwy. Dalsze czynności prowadzi policja.

 

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy