Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 10 uszkodzona jezdnia 01Poniedziałkowa ulewa spowodowała wiele szkód, które zaczęły ujawniać się nawet następnego dnia po pogodowej niespodziance. Tak było we wtorkowy poranek.

Tuż po wyjeździe w rejon służbowy strażnicy z VII Oddziału Terenowego patrolujący teren Grochowa otrzymali informację o uszkodzonej nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Łukowskiej i Kawczej. Wyrwa powstała na skutek nawałnicy, która przeszła nad Warszawą w poniedziałkowy wieczór. Zachodziła obawa, że zapadlina będzie się powiększać i spowoduje jeszcze większe szkody. Funkcjonariusze natychmiast ogrodzili niebezpieczną „niespodziankę” drogową taśmą ostrzegawczą i wezwali na miejsce odpowiednie służby. Po kilkudziesięciu minutach uszkodzenie zostało naprawione.

  • 2020_10_uszkodzona_jezdnia_01
  • 2020_10_uszkodzona_jezdnia_02
  • 2020_10_uszkodzona_jezdnia_03
  • 2020_10_uszkodzona_jezdnia_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy