Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 05 dewastator 01Zdenerwowany kierowca uszkodził 20 maja na Pradze Południe auto innego kierowcy i chciał odjechać. Zdarzenie zauważyli strażnicy miejscy, którzy natychmiast zareagowali. Sprawcę dewastacji przekazano policji.

Kwadrans po godzinie 9 strażnicy miejscy, którzy patrolowali Grochów, w rejonie skrzyżowania ulicy Dwernickiego z Podskarbińską zauważyli, jak do opla stojącego po drugiej stronie skrzyżowania podchodzi mężczyzna i uderza ręką w szybę od strony kierowcy. Chwilę później furiat urwał lusterko w oplu i skopał drzwi uszkadzając je, po czym odwrócił się i wsiadł za kierownicę skody – próbował odjechać. Strażnicy miejscy natychmiast podjęli interwencję. W uszkodzonym pojeździe, poza urwanym lusterkiem, widoczne były rysy i wgniecenia na karoserii. Sprawca dewastacji został ujęty i przekazany patrolowi policji. 

  • 2020_05_dewastator_01
  • 2020_05_dewastator_02
  • 2020_05_dewastator_03
  • 2020_05_dewastator_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy