Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 12 remonciarzMiał remontować mieszkanie, okazało się, że jest poszukiwany. Straż miejska ujęła mężczyznę i przekazała go policji.

20 grudnia rano strażnicy otrzymali informację o człowieku leżącym na podziemnym parkingu przy Grochowskiej. Na miejscu patrol zastał śpiącego mężczyznę, który po dobudzeniu stwierdził, że został najęty do remontu jednego z mieszkań w tym budynku. Po rozpytaniu mieszkańców szybko się okazało, że śpioch minął się z prawdą. Na miejsce wezwano policję, a mężczyznę przeprowadzono do radiowozu. Podczas sprawdzania, czy nie ma przy sobie niebezpiecznych narzędzi okazało się, że trzydziestolatek ma dowód rejestracyjny na nieswoje nazwisko.

Policyjny patrol ustalił, że mężczyzna jest poszukiwany i wystawiono nakaz doprowadzenia go do aresztu. Dalsze czynności prowadzi policja.

2019 12 remonciarz

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy