Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 11 marihuana poludnie 02Na Pradze Południe strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, który miał przy sobie marihuanę. Mężczyzna został przekazany policji.

Przy ulicy Zielenieckiej i Zamoyskiego ok. godz. 23.30 do kontrolujących ten rejon strażników z VII Oddziału Terenowego podjechał zdenerwowany kierowca, który wyjaśnił, że przed chwilą widział jak przy ulicy Sokolej dwaj mężczyźni okładają się pięściami. Reakcja funkcjonariuszy była natychmiastowa. Udali się we wskazane miejsce i zauważyli opisane osoby idące ulicą Sokolą. Jeden z mężczyzn miał zakrwawioną twarz, a drugi zakrwawione ubranie. Na widok strażników mężczyźni próbowali szybko oddalić się z tego miejsca – nie zdążyli. W czasie wyjaśniania okoliczności zdarzenia niespokojnie odpowiadali na pytania zadawane przez funkcjonariuszy. Być może dlatego, że obaj byli nietrzeźwi. Poproszeni o wyjęcie z kieszeni wszystkich rzeczy, jeden z nich wyjął dwa zawiniątka srebrnej folii i wyrzucił je na ziemię. Gdy padło pytanie o zawartość zawiniątek ich posiadacz odpowiedział, że jest to marihuana. Strażnicy zabezpieczyli substancje i wezwali na miejsce patrol policji, któremu przekazali ujętego mężczyznę. W KRP VII potwierdziło się, że jest to ponad 6,5 g narkotyku.

Do zakrwawionego mężczyzny wezwano załogę pogotowia, jednak po przyjeździe pogotowia i opatrzeniu ran odmówił on przyjęcia dalszej pomocy, która i tak została mu udzielona w SOdON przy ulicy Kolskiej.

  • 2019_11_marihuana_poludnie_01
  • 2019_11_marihuana_poludnie_02
  • 2019_11_marihuana_poludnie_03
  • 2019_11_marihuana_poludnie_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy