Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 01 uniwersalne 11Pijany spał na przystanku. Strażnicy miejscy przewieźli mężczyznę do SODON, a tam ujawniono przy nim rzeczy należące do innego mężczyzny.

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego, którzy w nocy z 2 na 3 marca patrolowali ul. Kinową zauważyli śpiącego na ławce przystankowej mężczyznę. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Od mężczyzny czuć było alkohol, a jego mowa była mocno bełkotliwa. Podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do SODON. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 1,5 promila (0,7 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas procedury przyjmowania do placówki ujawniono przy nim prawo jazdy, legitymację emeryta oraz dwie karty bankowe. Wszystkie dokumenty były wystawione na inne osoby. Wezwano patrol policji. Po wytrzeźwieniu w SODON mężczyzna będzie przekazany policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy