Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne radiostacja 03Bezpieczeństwo młodych warszawiaków leży na sercu strażnikom miejskim. Funkcjonariusze ujawnili sprzedaż alkoholu nieletnim.

21 stycznia około 9.15 w czasie patrolowania rejonu Pragi Południe patrol straży miejskiej z VII Oddziału Terenowego zauważył dwóch młodzieńców, którzy trzymali w rękach butelki z piwem. W czasie legitymowania ustalono personalia nastolatków i pochodzenie alkoholu. Na miejsce wezwano patrol policji, która udała się do sklepu, w którym jeden z szesnastolatków nabył piwo. Nieletni powiedział strażnikom, że osoba sprzedająca nie wymagała od niego okazania dokumentu tożsamości potwierdzającego ukończenie 18 lat. Patrol przekazał chłopaków pod opiekę dyrektora do szkoły. Tak przypadkiem wyszło na jaw, że uczniowie po cichu wymknęli się z zajęć, alkoholu nie zdążyli spróbować z uwagi na interwencje strażników. Sprawę prowadzi policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy