Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 12 uniwersalne 17W niedzielę 20 stycznia zmotoryzowany patrol z VII Oddziału Terenowego otrzymał informację o awanturującym się mężczyźnie w autobusie miejskim.

Patrol udał się na przystanek przy ulicy Grochowskiej. Z relacji kierowcy autobusu wynikało, że pasażer zachowywał się wulgarnie a na próby zwrócenia mu uwagi – wyciągnął swój telefon komórkowy i zaczął utrwalać wizerunek kierującego autobusem bez jego zgody. W trakcie „kręcenia filmu” w dalszym ciągu zachowywał się wulgarnie. Strażnicy stwierdzili, że nie doszły „filmowiec” jest pod wpływem dużej ilości alkoholu. Wezwano na miejsce patrol policji, któremu przekazano delikwenta w celu prowadzenia dalszych czynności.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy