Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

17 patrol notowanieNieznany mężczyzna śpiący w klatce schodowej wzbudził zainteresowanie mieszkańców, którzy poprosili o interwencję straż miejską. Zbudzony ze snu znieważył i naruszył nietykalność funkcjonariuszy.

19 listopada około 10:30 straż miejska otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie śpiącym na schodach jednego z budynków przy ul. Zwycięzców na Pradze Południe. Na miejscu funkcjonariusze zastali leżącego na schodach człowieka, który w czasie rozpytywania nie chciał podać personaliów i okazać dokumentu tożsamości. Manifestując swoje niezadowolenie z przerwanego snu używał wobec strażników słów obelżywych, a ponadto naruszył ich nietykalność cielesną. Agresywny 49-latek posiadał paszport, który potwierdza, że jest obywatelem Ukrainy. Na miejsce został wezwany patrol policji, która przejęła mężczyznę.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy