Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 05 11 złamane latarnie Ostrolecka OT7 01
Dwie złamane latarnie upadły na jedną z jezdni na Pradze Południe. Jedna z nich uszkodziła zaparkowany samochód. Strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce awarii.


Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego w dn. 11 maja ok. godz. 8.50 otrzymali zgłoszenie o przewróconych latarniach przy ul. Ostrołęckiej. Funkcjonariusze, którzy podjęli interwencję stwierdzili, że została złamany betonowy słup latarni na ul. Ostrołęckiej. Upadając konstrukcja uszkodziła przód zaparkowanego obok volkswagena. Nieopodal leżała na jezdni druga złamana latarnia. Właściciel uszkodzonego pojazdu poinformował funkcjonariuszy, że do zdarzenia doszło kilkanaście minut wcześniej, a jego sprawcą był kierowca koparki, który zahaczył o zwisający nad jezdnią przewód łączący latarnie. Sprawca odjechał. Strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i powiadomili policję oraz pogotowie oświetleniowe, które zajęło się usunięciem skutków awarii.

2017 05 11 złamane latarnie Ostrolecka OT7 012017 05 11 złamane latarnie Ostrolecka OT7 02

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy