Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 02 kradziez 01

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego ujęli trzech młodych mężczyzn, którzy ukradli piwo na stacji benzynowej przy ul. Grochowskiej. Ujętych złodziei strażnicy przekazali policji.

W niedzielę 5 lutego ok. godz. 1.25 operator monitoringu miejskiego zauważył trzech młodych mężczyzn, którzy u zbiegu ul. Zamienieckiej i Grochowskiej wyjmowali wkłady koszy na śmieci, a potem kopali w żaluzje znajdującego się w pobliżu kiosku. Mężczyźni weszli też do budynku stacji paliw, z którego po chwili wybiegli. Jak się okazało ukradli czteropak piwa. Powiadomiony przez operatora monitoringu patrol straży miejskiej ujął mężczyzn, gdy uciekali ul. Omulewską w stronę Sulejkowskiej. Sprawcy kradzieży zostali przekazani wezwanemu patrolowi policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy