Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 10 okradl spiacegoŚpiącemu mężczyźnie ukradł portfel. Przed strażnikami miejskimi próbował uciekać skradzionym rowerem. Został ujęty i przekazany policji.

W sobotę ok. godz. 22.30 operator monitoringu miejskiego zauważył osobę, która leżała na chodniku u zbiegu al. Waszyngtona i Międzynarodowej. Po chwili przy obserwowanej osobie zatrzymał się rowerzysta, który sięgnął do kieszeni leżącego i wyjął z niej portfel. Informację o zdarzeniu operator monitoringu przekazał strażnikom miejskim. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Sprawca kradzieży został zlokalizowany w al. Waszyngtona. Na widok strażników mężczyzna próbował uciec, ale został ujęty i wraz z poszkodowanym przewieziony do Komendy Rejonowej Policji. Przy ujętym znaleziono portfel zawierający gotówkę i dwie karty bankowe należące do okradzionego mężczyzny. Na miejscu mężczyzna przyznał, że rower którym się poruszał ukradł z pobliskich działek. Sprawca został przez policję zatrzymany.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy