Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 09 Ujęcie sprawców dewastacji elewacji ul Owsiana 01Dwoje 30-latków pomalowało sprayem elewację nowego budynku na Pradze Południe. Funkcjonariusze ujęli sprawców na dachu.

W niedzielę ok. godz. 14.30 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o dewastacji elewacji nowego budynku przy ul. Owsianej. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Osoba zgłaszająca poinformowała strażników miejskich, że sprawcy ukryli się na dachu sąsiedniego budynku. Strażnik udał się we wskazane przez świadka miejsce wspólnie z przybyłym na miejsce policjantem. Funkcjonariusze ujęli młodą kobietę i mężczyznę. Znaleziono przy nich 2 torby zawierające kilkanaście puszek z farbą w sprayu oraz składaną drabinę. Ujęci zostali przewiezieni do Komendy Rejonowej Policji przy ul. Grenadierów.

Referat Prasowy

2016 09 ujecie sprawcow dewastacji elewacji ul Owsiana 02

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy