Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej i karetka pogotowia z włączonymi światłami sygnalizacyjnymi nocą- zdjęcie ilustracyjnePrzechodnie zauważyli wieczorem 11 maja, nietrzeźwą kobietę na Pradze-Północ. Ponieważ miała ona problemy z utrzymaniem równowagi, wezwali strażników miejskich. Funkcjonariusze, którzy podjęli interwencję, zastali kobietę leżącą we krwi.

Kwadrans przed godziną 22 patrol z VI Oddziału Terenowego, odebrał zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie zataczającej się u zbiegu ulic Grodzieńskiej i Kosmowskiej. Strażnicy odnaleźli ją kilkadziesiąt metrów dalej, leżącą na ziemi, przy ulicy Białostockiej.
- Jej głowa i odzież oraz chodnik wokół kobiety zalane były krwią. Na głowie miała rozległą ranę. Czuć było od niej alkohol. Kobieta prawdopodobnie upadła uderzając głową o krawężnik – powiedzieli funkcjonariusze, którzy się nią zaopiekowali.
Kontakt z nietrzeźwą poszkodowaną był utrudniony. Strażnicy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i nie czekając na przyjazd karetki, oczyścili ranę i założyli na nią jałowy opatrunek. Do przyjazdu ratowników funkcjonariusze monitorowali stan leżącej. Ranna została zabrana do szpitala kilkanaście minut po godzinie 22.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy