Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej przed budynkiem stacji benzynowejWczesnym popołudniem 14 marca do strażników miejskich na Pradze-Północ podbiegł pracownik stacji paliw, który poinformował, że chwilę wcześniej w budynku doszło do kradzieży. Po krótkim pościgu funkcjonariusze ujęli sprawcę.

Kilka minut przed godziną 13:30 strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego kontrolowali zaparkowane pojazdy na ulicy Marcinkowskiego. W pewnej chwili podbiegł do nich zdyszany mężczyzna, który powiedział, że jest pracownikiem pobliskiej stacji paliw, i poprosił o pomoc w ujęciu uciekającego złodzieja. Strażnicy pobiegli za sprawcą i po kilkudziesięciu metrach go ujęli. Jak ustalili, był 34-letnim obywatelem Białorusi. Przy mężczyźnie ujawnili dwie skradzione ładowarki do telefonów komórkowych, dwie baterie oraz napój. Pracownik stacji wezwał patrol policji i w obecności policjantów wycenił wartość skradzionego towaru na nieco ponad 200 złotych. Dalsze czynności prowadzili policjanci.

Radiowóz straży miejskiej przed budynkiem stacji benzynowej

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy