Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Noc. Radiowóz straży miejskiej zabezpieczający miejsce zdarzenia. W tle pracownicy wodociągów.Wieczorem 29 listopada w wyniku awarii wodociągowej doszło do podmycia jezdni na placu Hallera. W zapadlisko wpadły dwa samochody. Kierowca pierwszego po prostu nie zauważył dziury w kałuży. Prowadzący drugie auto myślał, że zdoła przejechać

Około godziny 23:30 strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o awarii wodociągu w rejonie placu Hallera. Woda wypłukała podłoże pod jezdnią w rejonie wyjazdu w ulicę Dąbrowszczaków, a około półtora metra kwadratowego nawierzchni się zapadło. W powstałą wyrwę wpadł ford, którego kierowca sądził, że to tylko kałuża. Doszło do uszkodzenia jednego z kół pojazdu. Kierowca zdołał wyprowadzić auto poza obręb zapadliska i wezwał strażników. Inny chyba nie zdawał sobie sprawy z zagrożenia. Chciał przejechać przez rozlewisko, ale jego auto także wpadło do zapadliska i utknęło w nim. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce i udzielili pomocy pechowemu kierowcy. Na miejsce wezwano pogotowie wodociągowe. Po chwili nadjechał autobus miejski. Kierowca autobusu już nie zdecydował się przejechać dalej. Około północy na miejsce awarii przyjechała ekipa naprawcza MPWiK. Do czasu usunięcia awarii przejazd przez plac Hallera w kierunku ulicy Dąbrowszczaków będzie zamknięty.

  • 2022_11_zapadlisko_hallera_01
  • 2022_11_zapadlisko_hallera_02
  • 2022_11_zapadlisko_hallera_03
  • 2022_11_zapadlisko_hallera_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy