Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

1 nocne radiowózSobotnia zmiana nie skończyła się szczęśliwie dla jednego z pracowników ochrony osiedla. Pracował „po spożyciu”.

Był późny sobotni wieczór, kiedy strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zostali poinformowani, że na jednym z osiedli na Targówku znajduje się nietrzeźwy pracownik ochrony. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Kiedy zadzwonili do drzwi wejściowych do administracji, otworzył im mężczyzna, od którego czuć było silną woń alkoholu. Poruszał się chwiejnym krokiem i niewyraźnie mówił. Potwierdził, że jest pracownikiem ochrony tego osiedla i przyznał się do tego, że spożywał alkohol – piwo z wódką – w czasie pracy. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie dokończył swojej osiedlowej „warty” – trafił w ręce policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy