Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 12 uniwersalne 21Wieczorem 8 lutego mieszkańcy bloków przy ul. Korczaka usłyszeli głośne wołanie o pomoc. Na ich podwórku doszło do pobicia. Sprawców napaści ujęli strażnicy miejscy.

Minęła godzina 20, gdy strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie, że w rejonie ulic Korczaka i Ząbkowskiej słychać odgłosy awantury, po chwili ktoś zaczął wzywać pomocy. Natychmiast podjęto interwencję. Na tyłach długiego bloku przy ul. Kijowskiej funkcjonariusze zauważyli grupę osób. Znajdujący się w pobliżu mężczyzna krzyczał, że potrzebuje pomocy ponieważ został pobity. Na twarzy miał otarcia naskórka, a jego dłonie były zakrwawione. Interweniującym powiedział, że został napadnięty przez stojącego w pobliżu mężczyznę. Sprawca uderzył go kilka razy w głowę, zniszczył słuchawki i próbował wyrwać telefon. Strażnicy miejscy ujęli sprawcę i przekazali wezwanemu patrolowi policji. Mężczyzna przyznał się do napaści. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy