Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 10 dymek prosto

Strażnicy miejscy regularnie kontrolują miejsca, gdzie gromadzą się i przebywają osoby zagrożone demoralizacją. Jednym z takich miejsc na Pradze Północ jest otoczenie Dworca Wschodniego i przylegające do nasypu kolejowego pustostany. Podczas jednej z takich kontroli przeprowadzonej 4 listopada około godz. 10 funkcjonariusze ujęli mężczyznę posiadającego marihuanę.

Strażnicy miejscy podczas przeprowadzonej kontroli zauważyli mężczyznę wychodzącego szybkim krokiem z jednego z pustostanów. Funkcjonariusze skontrolowali wnętrze budynku. Zastali w nim mężczyznę, który palił marihuanę. Na widok strażników odrzucił zawiniątko. Zostało ono zabezpieczone. Wewnątrz znajdował się susz roślinny koloru brunatnego. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji, któremu przekazali ujętego mężczyznę. Dalsze czynności z mężczyzną prowadziła już policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy