Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 04 uniwersalne interwencja 03Sobota, godzina 10.50. Strażnicy miejscy patrolujący Pragę Północ otrzymali zgłoszenie, że w rejonie skrzyżowania ul. 11 Listopada z ul. Konopacką mężczyzna uderzył kobietę w głowę. Zgodnie z informacją świadka zdarzenia miał zrobić to... swoją kulą rehabilitacyjną.

Strażnicy natychmiast udali się we wskazane miejsce. Świadek zdarzenia podał im rysopis sprawcy i oświadczył, że oddalił się on w kierunku ul. Strzeleckiej. Poinformował również, że wezwał do 85-letniej staruszki pogotowie ratunkowe, które już zajęło się poszkodowaną - kobieta doznała obrażeń twarzy. Chwilę później funkcjonariusze odnaleźli osobę, której wygląd odpowiadał podanemu rysopisowi. 52-latek siedział sobie spokojnie na murku przy ul. Strzeleckiej. Czuć było od niego alkohol. Strażnikom powiedział, że uderzył kobietę kulą w twarz niechcący. Na miejsce został wezwany patrol policji - okazało się, że sprawca jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary aresztu. Dalsze czynności przejęła policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy