Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

radiowozOT616 września, w trakcie rutynowego patrolu funkcjonariusze z VI Oddziału Terenowego w okolicach ogrodu zoologicznego zobaczyli chłopca – obok dziecka nie było opiekunów.

Chłopiec powiedział strażnikom, że się zgubił. Wskazał miejsce parkowania samochodu, którym miał przyjechać – niestety nie było tam ani auta, ani opiekunów. Strażnicy postanowili wrócić do ZOO, by wykorzystać system nagłośnieniowy. Na wysokości mostu Gdańskiego do patrolu podbiegł mężczyzna – był to wujek ośmiolatka. Chłopiec go rozpoznał i potwierdził, że jest to jego krewny. Po sprawdzeniu tożsamości przekazano chłopca opiekunowi.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy