Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

belka dachowa frontAgresywny mężczyzna, który krzyczał i wymachiwał rękami, wystraszył mieszkańców jednego z bloków przy ul. Smoleńskiej. Interweniowali wezwani strażnicy miejscy.


Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, którzy 12 września ok. godz. 9.50 patrolowali Pragę Północ otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie na terenie jednej z posesji przy ul. Smoleńskiej. Po przybyciu na miejsce mieszkańcy wskazali młodego, mocno pobudzonego mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać w stronę ogródków działkowych. W wyniku pościgu mężczyzna został ujęty i wprowadzony do radiowozu. W tym momencie do strażników miejskich podeszła kobieta. Wskazała ona innego mężczyznę, który także zaczepiał przechodniów. Podczas interwencji ujawnili przy nim substancje psychoaktywne. Obaj mężczyźni zostali przekazani policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy