Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowoz
Wspólny patrol straży miejskiej i policji ujął na Pradze mężczyznę posiadającego marihuanę. Mężczyzna został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji.


Wspólny patrol straży miejskiej i policji patrolujący otoczenie Dworca Wschodniego podjęli interwencję wobec nerwowo zachowującego się mężczyzny. Mężczyzna został wylegitymowany. Okazał się obcokrajowcem. W trakcie interwencji funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie dwa zawiniątka zawierające susz roślinny. Mężczyzna przyznał, że jest to marihuana. Wspólny patrol straży miejskiej i policji przewiózł mężczyznę do Komendy Rejonowej Policji, gdzie zbadano susz. Potwierdzono, że jest to 2,5 grama marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w PDOZ.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy