logo gora
logo dol

wezwanie

rodo

epuap

na paluchu

bip logo

raporty

poznaj sm

2018 uniwersalne radiostacja 03Leżał w zaroślach koło dworca i dusił się. Mężczyznę uratowali funkcjonariusze, którzy kontrolowali ogródki działkowe.

uniwersalne belka dachowa 05Podczas kontroli okolic Dworca Wileńskiego strażnicy miejscy zwrócili uwagę na nieprawidłowo parkujący samochód. Jak się okazało pojazd został skradziony.

2018 06 bezpieczny skuteczny 19Uczniowie klas VII Szkoły Podstawowej nr 258 w Warszawie w kończącym się właśnie semestrze realizowali program Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga-Północ „POMAGAM – jestem bezpieczny, jestem skuteczny”. Zajęcia, także kończące program ćwiczeń praktycznych, realizowali strażnicy miejscy.

2018 06 tor fso 02W marcu podczas jednego z patroli strażnicy z Referatu ds. Kontroli Środowiska zauważyli na jednej z działek na terenie byłego toru testowego FSO ogromną liczbę starych opon samochodowych.

udzielenie pomocy 0122 maja patrolujący Pragę Północ strażnicy otrzymali wezwanie do kobiety leżącej na strychu jednego z budynków przy Stalowej.

uniwersalne straz ratownikNa schodach jednego z bloków na Pradze Północ leżał nieprzytomny mężczyzna, który prawdopodobnie spadł ze schodów. Strażnicy miejscy przeprowadzili skuteczną resuscytację. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

uniwersalne numer 986 na radiowozie 01Na boisku szkolnym została zamkniętą kobieta z niepełnosprawną córką. Nie mogąc się wydostać kobiety zadzwoniły po straż miejską.

2018 uniwersalne w radiowozie 01Na Ratuszowej zapaliły się deski, gałęzie i liście. Ogień zagrażał sąsiednim budynkom, ale dzięki szybkiej reakcji strażników miejskich, został szybko ugaszony.

uniwersalne tarcza herbowa na radiowozieStrażnicy miejscy zaopiekowali się mężczyzną z zanikiem pamięci, którego zauważył na Pradze kierowca autobusu. Odnaleziony mężczyzna został przekazany rodzinie.

rower miejski32-letni mężczyzna został ujęty przez strażników miejskich, gdy jechał skradzionym rowerem miejskim. Został przekazany policji.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka