Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

2020 06 wisla samochod 00Z pozoru zwyczajna interwencja dotycząca ruchu drogowego zakończyła się wezwaniem karetki do kobiety, która znajdowała się pod wpływem narkotyków i chciała skoczyć do Wisły.

12 06 20 graffitiKiedy jedni śpią – inni postanawiają, że dadzą upust swoim „artystycznym” zdolnościom. W nocy z czwartku na piątek (11/12 czerwca) strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego ujęli grafficiarza, który swoimi bazgrołami chciał „przyozdobić” budynki Pragi Północ.

rower miejskiStrażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, którzy w nocy 5 czerwca patrolowali Pragę Północ około godz. 1.00 otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Targowej grupa młodych ludzi wyrywa ze stojaka rowery miejskie. Natychmiast podjęto interwencję.

jazda na bombachByło po trzeciej w nocy, kiedy strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, patrolowali Pragę Północ, od operatora monitoringu miejskiego otrzymali informację, że ulicą Targową pewien rowerzysta jeździ "zygzakiem". Stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. 

2020 06 nieletni wisla 01Niezła pogoda kusi do wyjścia z domu. Młodzi ludzie po okresie przymusowej izolacji chętnie spotykają się w plenerze ze znajomymi. Niektórzy próbują uczcić to alkoholem. Zapominają przy tym, że jest on dozwolony tylko dla osób pełnoletnich. 

2020 06 dachowanieTuż przed północą z 2 na 3 czerwca doszło do groźnego wypadku na ul. Targowej. Dachował rozpędzony citroen, którym jechało czterech nastolatków. Pierwszej pomocy udzielili im strażnicy miejscy, którzy byli w pobliżu.

2019 07 karta iceTuż po północy z 30 na 31 maja pracownicy sklepu przy ul. Ząbkowskiej zauważyli starszego pana, który był wyraźnie zdezorientowany i nie wiedział dokąd ma iść. Pracownicy sklepu poprosili o pomoc strażników miejskich z VI Oddziału Terenowego.

2020 05 uniwersal stacja notatnikNietrzeźwy usnął na dworcu. Gdy zajęli się nim strażnicy miejscy, okazało się, że mężczyzna wylegitymował się cudzymi dokumentami.

2019 01 uniwersalne 50Interwencja przy ulicy Targowej zapowiadała się na podobną do wielu innych. Ktoś 17 maja zgłosił, że odbywa się tam alkoholowa libacja i poprosił o interwencję. Jednak tutaj zdarzenia potoczyły się niespodziewanie szybko – i dramatycznie.

2018 12 uniwersalne 21Mężczyzna mówił funkcjonariuszom, że wypił tylko jedno piwo - musiało być bardzo mocne.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech