Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 09 Ryga 1

7 i 8 września Straż Miejska m.st. Warszawy gościła delegację Policji Municypalnej z Rygi.

Czteroosobowa delegacja ze stolicy Łotwy przez dwa dni poznawała Warszawę i sposoby dbania o bezpieczeństwo jej mieszkańców. Goście z Rygi – komendant Policji Municypalnej Juris Lūkass, odpowiedzialny za współpracę międzynarodową Raimonds Nitiss oraz szefowe wydziałów kadr i prewencji Aija Gargurne i LIgita Pelmane – zapoznali się z działaniami swoich warszawskich kolegów po fachu, zwiedzili Centrum Zarządzania Kryzysowego i Miasteczko Ruchu Drogowego, poznali też pracę stołecznych policjantów.

Zwieńczeniem wizyty było podpisanie porozumienia między Strażą Miejską m.st. Warszawy reprezentowaną przez Komendanta Straży Miejskiej m.st. Warszawy Zbigniewa Leszczyńskiego a Policją Municypalną w Rydze reprezentowaną przez Jurisa Lūkassa, dotyczącego współpracy w zakresie wymiany informacji i doświadczeń.Ryga 2

Ryga 3Ryga 4Ryga 5

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy