Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne- mężczyzna w przedziale przewozowym radiowozu zasłaniający twarz rękoma. Na pierwszym planie sporządzający notatkę strażnik miejski.Nietrzeźwy leżał na klatce schodowej, a gdy obudzili go strażnicy miejscy, zaczął się awanturować i próbował uciec. Podczas interwencji ujawniono przy nim narkotyki.

W czwartek 15 lipca podczas patrolowania Rakowca strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie, że na klatce schodowej jednego z bloków śpi pijany mężczyzna. Kwadrans przed godziną 20 funkcjonariusze zastali tam młodego mężczyznę. Podczas dobudzania niewyspany zaczął być agresywny, wulgarnie zwracał się do funkcjonariuszy, a w pewnym momencie próbował się oddalić. Został doprowadzony do radiowozu. Podczas kontroli znaleziono przy nim woreczek foliowy z zapięciem strunowym, w którym znajdowało się kilkadziesiąt tabletek. Ujęty stwierdził, że zażywa je na polepszenie nastroju. Przypuszczając, że tabletki mogą zawierać substancje psychoaktywne, strażnicy wezwali patrol policji. Mężczyzna został przewieziony do komendy rejonowej, gdzie tabletki zbadano testerem narkotykowym, który wskazał metaamfetaminę. Dalsze czynności przejęła policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy