Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne- mężczyzna w przedziale przewozowym radiowozu straży miejskiej.Nietrzeźwy spał na ławce w centrum miasta z cudzym paszportem w kieszeni. Noc spędził w SOdON, ale po wytrzeźwieniu zajęli się nim policjanci.

Strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego, którzy tuż po północy 7 lipca patrolowali ulicę Nowogrodzką, zauważyli leżącego na ławce mężczyznę, wyglądał jakby stracił przytomność. Kiedy funkcjonariusze podjęli interwencję okazało się, że jest nietrzeźwy. Strażnicy podjęli decyzję o przewiezieniu go do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. Podczas przekazywania nietrzeźwego, ujawniono przy nim paszport wystawiony na kobietę oraz europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego na to samo nazwisko, jakie widniało w dokumencie. Strażnicy wezwali patrol policji. Mężczyzna po wytrzeźwieniu będzie musiał wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w posiadanie cudzych dokumentów.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy