Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Numer alarmowy 986Dość „oryginalny” sposób na dostanie się do bloku na Szczęśliwicach wybrał wieczorem 6 kwietnia pewien 50-letni obywatel Ukrainy. Sąsiedzi zaalarmowali o tym strażników miejskich.

Funkcjonariusze III Oddziału Terenowego, którzy około godziny 20.15 patrolowali Szczęśliwice, otrzymali zgłoszenie z ul. Lirowej, gdzie pewien mężczyzna dobijał się do posesji. Po chwili strażnicy byli na miejscu, gdzie zostali poinformowani przez świadków, że siedzący na schodach mężczyzna zniszczył zamek w elektrycznie otwieranej furtce, rzucał kamieniami w elewację bloku oraz uszkodził drzwi wejściowe. Mężczyzna okazał się 50-letnim obywatelem Ukrainy. Ze względu na widoczne uszkodzenia elewacji, drzwi i furtki, strażnicy wezwali patrol policji, któremu przekazali sprawcę dewastacji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy