Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Samochód uszkodzony w wypadkuDo groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielny wieczór 10 stycznia na Ochocie. Uczestnikom wypadku pomocy udzielili strażnicy, którzy zabezpieczyli miejsce kolizji.

Funkcjonariusze z III Oddziału Terenowego patrolowali w niedzielę wieczorem ulicę Biwy Warszawskiej 1920 roku. Około godziny 21.20 u zbiegu z ulicą Białobrzeską zauważyli dwa mocno rozbite, dymiące pojazdy. Do ich zderzenia doszło dosłownie chwilę wcześniej. Kierująca volkswagenem, będąc w szoku, siedziała jeszcze za kierownicą. Kierujący i pasażerka alfy romeo o własnych siłach wydostali się z rozbitego auta. Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wezwali straż pożarną i policję. Ponieważ pasażerka włoskiego auta uskarżała się na ból głowy i nogi, wezwano także karetkę pogotowia. Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala. Strażnicy zabezpieczali miejsce zdarzenia do chwili zakończenia czynności ratowniczych. Ustalili także świadków. Dalsze czynności przejęła policja.

  • 2021_01_wypadek_alfa_01
  • 2021_01_wypadek_alfa_02
  • 2021_01_wypadek_alfa_03
  • 2021_01_wypadek_alfa_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy