Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 05 pomoc rowerzyscieStrażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego, którzy 21 maja około godz. 12.45 patrolowali al. Niepodległości zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę. Obok młodego człowieka leżał rower.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Jak wynikało z informacji od stojącej obok kobiety młody rowerzysta przewrócił się jadąc rowerem. Strażnicy stwierdzili, że nie ruszał się i był nieprzytomny, natychmiast przystąpili do udzielania pomocy. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Chłopak nie miał widocznych obrażeń. Funkcjonariusze ułożyli rowerzystę w pozycji bezpiecznej. Po chwili młodzieniec zaczął odzyskiwać przytomność. Podał kontakt telefoniczny do matki. Strażnicy powiadomili ją o zdarzeniu. Kobieta niebawem przyjechała na miejsce. Pogotowie ratunkowe zbadało chłopca. Młody człowiek nie wymagał hospitalizacji, został przekazany pod opiekę rodzicielce.

2020 05 pomoc rowerzyscie2020 05 karetka

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy