Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

pijany obcokrajowiecNa Ochocie nietrzeźwy kierowca wyjeżdżający z miejsca postojowego uderzył swoim autem w radiowóz straży miejskiej. 

Strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego 23 grudnia około godz. 22 otrzymali zgłoszenie o uciążliwym oświetleniu na ul. Chotomowskiej. Po udaniu się na miejsce i rozpoczęciu czynności zauważyli wyjeżdżający z miejsca parkingowego samochód marki Renault, który po chwili uderzył tyłem w ich radiowóz. Kierowca nie zatrzymał się, lecz próbował odjechać z miejsca kolizji. Mężczyzna został wylegitymowany. Strażnicy wezwali patrol policji. Jak ustalili policjanci, 27-letni kierowca był obcokrajowcem. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,2 promila (0.55 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy