Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 01 uniwersalne 51Wszystko w końcu może się znudzić, nawet poczucie wolności jakie daje ucieczka z Miejskiego Ośrodka Socjoterapii. Na szczęście zdrowy rozsądek czasami wygrywa.

27 marca patrol z III Oddziału Terenowego straży miejskiej otrzymał nietypowe zgłoszenie aby udać się do jednej ze szkół podstawowych na Ochocie, gdyż jest tam obcy uczeń, który nie chce opuścić placówki. Po przybyciu na miejsce zastępczyni dyrektor szkoły wskazała funkcjonariuszom nadliczbowego ucznia. Strażnicy po wstępnym rozpytaniu ustali, że młodzieniec od paru dni powinien przebywać w jednym z podwarszawskich MOSów. Poinformowana policja poprosiła strażników o pomoc w przewiezieniu uciekiniera do jego stałego miejsca pobytu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy