Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne w radiowozie 01Patrolujący Ochotę strażnicy zauważyli przewracającą się na chodnik kobietę. Natychmiast ruszyli z pomocą.

W piątek 30 sierpnia podczas patrolu ulic na Ochocie strażnicy zauważyli u zbiegu Banacha i Grójeckiej kobietę osuwającą się na chodnik. Błyskawicznie znaleźli się przy niej – nie reagowała na pytania i krwawiła z rozciętej głowy. Strażnicy udzielili jej pomocy i zatamowali krwawienie, jednocześnie wzywając na miejsce karetkę.
Gdy kobieta odzyskała przytomność, przyznała, że leczy się onkologicznie i zdarzają jej się omdlenia. Oczekując na przyjazd pogotowia, strażnicy powiadomili telefonicznie o zaistniałej sytuacji rodzinę kobiety. Poszkodowaną przewieziono do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy