Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne zimowa tarczaW szlafroku, pidżamie i kapciach podróżował miejskim autobusem mimo kilkustopniowego mrozu. Jak ustalili strażnicy miejscy, uciekł ze szpitala na Ochocie.

O tej porze roku widok osoby w samej tylko szlafroku, pidżamie i kapciach jest raczej czymś niecodziennym. Zapewne dlatego 16 lutego ok. godz. 10.50 poinformowano straż miejską, że osoba tak ubrana porusza się autobusem miejskim w kierunku osiedla Kabaty. Chwilę po zgłoszeniu funkcjonariusze II Oddziału Terenowego otrzymali informację, że pasażer wysiadł na przystanku przy ul. Poleczki. Strażnicy miejscy odnaleźli mężczyznę nieopodal ogródków działkowych. Zapytany co robi w tym miejscu odparł, że udaje się do szpitala onkologicznego. Na jego pidżamie widniały jednak stemple szpitala przy… ul. Banacha. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Karetka przewiozła go do szpitala, z którego uciekł.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy