Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

numer 986Pacjent szpitala wyjechał wózkiem inwalidzkim na ulice. Twierdził, że jedzie do żony. Został ujęty przez strażników miejskich. Pacjenta przekazano policji.

Około godz. 17.00 11 października operator monitoringu miejskiego zauważył na pl. Narutowicza mężczyznę poruszającego się wózkiem inwalidzkim. Na wózku znajdował się wyraźny napis „SOR Interwencja” co wskazywało, że wózek jest własnością szpitala. Operator monitoringu zgłosił zdarzenie strażnikom miejskim z III Oddziału Terenowego. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę na ul. Grójeckiej. 35 letni mężczyzna oświadczył, że jedzie ze szpitala przy ul. Barskiej do żony aby poinformować ją… że musi zostać w szpitalu. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji, któremu przekazali ujętego mężczyznę.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy