Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne


2017 02 nieletni 01Podczas kontroli otoczenia Dworca Zachodniego strażnicy miejscy ujęli dwóch nieletnich, którzy byli poszukiwani przez policję.


Strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego, którzy 15.02.2017 r. kontrolowali otoczenie Dworca Zachodniego zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy załatwiali potrzeby fizjologiczne na tyłach hali dworca. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Jak się okazało obaj mężczyźni byli nieletni. W trakcie interwencji do strażników podjechał patrol policji, który sprawdził dane nieletnich w policyjnej bazie. Obaj byli poszukiwani przez Komisariat Policji w Węgrowie. Strażnicy miejscy przewieźli ujętych do Komendy Rejonowej Policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy