Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 11 wyszla na cmentarz

1 listopada do patrolu Straży Miejskiej dotarła informacja, że przy ulicy 17 Stycznia na ulicy stoi zagubiona, starsza kobieta.

Gdy strażnicy dotarli w okolice studni oligoceńskiej, gdzie zastali przemoczoną i zziębniętą panią, okazało się, że stoi tam blisko pięć godzin, bo, jak stwierdziła, rano chciała pójść na cmentarz, ale nie wie, jak wrócić do mieszkania. Z niespójnych odpowiedzi kobiety wynikało jasno: ma zaniki pamięci. Choć podała swój adres, gdy już patrol udał się z nią do bloku, pani Jadwiga powiedziała, że mieszka gdzie indziej. Strażnicy postanowili jednak zapytać mieszkańców, czy poznają kobietę. Ci, choć nie potrafili dokładnie wskazać mieszkania pani powiedzieli, że w tym samym bloku mieszka jej córka. Gdy ją odnaleziono, zajęła się mamą, której zaginięcie odkryła kilka minut wcześniej, gdy nie zastała jej w mieszkaniu.

Apelujemy – zwracajmy uwagę na osoby starsze na ulicach. Jeśli wydaje się nam, że mogły się zagubić – wzywajmy Straż Miejską.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy