Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 09 straznicy miejscy udzielili pomocy kierowcy auta ktore w wyniku zderzenia przewrocilo sie na ul grojeckiejW wyniku zderzenia dostawczy volkwagen przewrócił się. Z baku wylewało się paliwo. Strażnicy miejscy wynieśli poszkodowanego kierowcę z auta. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.


Strażnicy miejscy patrolujący w sobotę ok. godz. 3 w nocy Ochotę zauważyli jadący z dużą prędkością samochód marki bmw, który mimo czerwonego światła wjechał na skrzyżowanie ul. Grójeckiej z ul. Bitwy Warszawskiej, gdzie uderzył w dostawczego volkswagena. W wyniku zderzenia pojazd dostawczy przewrócił się na bok. Z pojazdu wyciekało paliwo. Funkcjonariusze natychmiast wezwali służby ratunkowe, a sami ruszyli na pomoc kierowcy volkswagena, który był zakleszczony w kabinie. Strażnicy miejscy wybili przednią szybę, wynieśli mężczyznę z auta na trawnik i okryli kocem termicznym. Kierowca dostawczego auta został przewieziony do szpitala. Osoby jadące bmw nie odniosły obrażeń.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy