Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski trzymający kobietę za rękę- zdjęcie ilustracyjneUpodobanie do luksusu przy braku odpowiednich funduszy może być zgubne. Przekonała się o tym 45-letnia mieszkanka stolicy, którą ochroniarz przyłapał na kradzieży drogich perfum w drogerii przy ulicy Puławskiej.

Około południa 5 lipca, wspólny patrol straży miejskiej i policji otrzymał wezwanie do drogerii mieszczącej się w bloku nieopodal skrzyżowania z Rakowiecką. Po przybyciu na miejsce ochroniarz wskazał funkcjonariuszom 45-letnią mieszkankę stolicy, którą przyłapał na kradzieży. Kobieta chciała opuścić sklep z trzema opakowaniami perfum, za które nie zapłaciła. Wartość pachnideł wyceniono na 1619 złotych. Miłośniczka darmowych zapachów została przewieziona do komendy rejonowej policji na Mokotowie, gdzie została zatrzymana.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy